Дермаролер 0.25 мм - 142


- Ефект: Блясък, избистряне, освежаване, Бръчки по лицето, Еластичност, Изглаждане на тена, Кашмирена мекота
- Мултифункционални уреди
Информация
Дермаролер 0,25 мм
Професионален уред за микро иглена мезотерапия, покрит с тънки, титаниеви микро-игли с дължина 0,25 мм, които в продължение на 5 минути правят близо 250 000 микро пробождания.
Терапията с дермаролер е достойна алтернатива на подмладяващите процедури с лазер и дълбокия химически пилинг. Състои се в обработване на участъците със специални ролери, които създават множество микроотвори в дермата, след което се прилагат хиалуронова киселина и/или витаминни коктейли, с което релефът на кожата се изглажда и тонусът й се възстановява.
Изключително подходяща терапия за:
1. Биохидратация (дълбоко овлажняване);
2. Възрастови и мимически бръчки;
3. Биоревитализация (дълбоки бръчки и увяхване на кожата);
4. Нарушение на контура и овала на лицето (лифтинг);
5. Хиперпигментация (избелващ ефект);
6. Себорегулация на мастните жлези и акне;
7. Околоочен контур (кръгове, сенки и бръчки около очите).
Тази процедура може да бъде съчетана с друг тип естетична медицина или хирургия. Необходимо е да знаете, че терапията с дермаролер не може да промени основно Вашия външен вид и не може да спре процеса на стареене, но може със сигурност да освежи и подмлади лицето Ви.
Ефектите от процедури с дермаролер са:
• Стягане на отпуснатите тъкани
• Подмладяване на кожата
• Редуциране и премахване на средно дълбоки и дълбоки бръчки
• Намаляване на размера на порите
• Премахване на белези от акне
• Редуциране на белези от стрии
• Антицелулитен ефект